| HEIGHT | 177.50 см |
| WIDTH | 91.00 см |
| DEPTH | 66.00 см |
| NET VOLUME | 511 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | AUTOMATIC |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HSR 5918 DIMP |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 177.50 см |
| WIDTH: | 91.00 см |
| DEPTH: | 66.00 см |
| NET VOLUME: | 511 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 333 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 178 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WATER SUPLY CONNECTION: | Yes |
| ICE MAKER: | AUTOMATIC |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 253 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018081880 |































