| ВИСОЧИНА | 187.60 см |
| ШИРИНА | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 71.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 592 L |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WQ9I FO1BX |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 187.60 см |
| ШИРИНА: | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 71.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 592 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 355 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 237 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНА СТОМАНА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 430 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437238321 |























