| HEIGHT | 187.60 см |
| WIDTH | 90.80 см |
| DEPTH | 71.60 см |
| NET VOLUME | 592 L |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | WQ9I FO1BX |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 187.60 см |
| WIDTH: | 90.80 см |
| DEPTH: | 71.60 см |
| NET VOLUME: | 592 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 355 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 237 L |
| COLOUR: | ЧЕРНА СТОМАНА |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WATER SUPLY CONNECTION: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| TELESCOPIC SHELF: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 430 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 41.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437238321 |























