| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 202.50 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 362 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RCNA 406 E60 ZXBHN |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 202.50 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 362 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 253 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 109 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 171 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842380327 |






















