| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 202.50 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 67.00 см |
| NET VOLUME | 362 L |
| COLOUR | INOX |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | RCNA 406 E60 ZXBHN |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 202.50 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 67.00 см |
| NET VOLUME: | 362 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 253 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 109 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 171 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842380327 |






















