| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 70.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 69.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 485 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | RF632N4WFE1 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ШИРИНА: | 70.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 69.40 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 485 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 336 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 149 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 295 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921727066992 |




































