| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.50 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 370 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WHK 22372 X5EA1 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.50 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.30 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 370 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 252 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 118 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 254 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437069864 |






























