| ВИСОЧИНА | 171.40 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 367 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | RSSE 415 M41WN |
| ВИСОЧИНА: | 171.40 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 367 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| EAN | 8690842602122 |












