| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 54.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 256 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TSC7G181ES |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 54.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 256 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 194 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 62 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 216 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7332543978564 |






























