| ВИСОЧИНА | 193.50 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 298 L |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | BRB70F30AES0EO |
| ВИСОЧИНА: | 193.50 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 298 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 224 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 74 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 229 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097060642 |





























