| HEIGHT | 193.50 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 298 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | BRB70F30AES0EO |
| HEIGHT: | 193.50 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 298 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 224 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 74 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 229 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097060642 |





























