| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 81.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 198 L |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRC280FEE01 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 81.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 198 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 200 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461935494 |









