| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.800 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.830 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.870 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -10/43 ℃ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CY-09TBIN/CY-09TBOUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 2.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 2.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.1 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.830 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -10/43 ℃ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 24/54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 490 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 708/263/190 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 700/544/245 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 7.4 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 21.8 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063819760 |




















