| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 6.300 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.850 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.700 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -20/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CY-24RAIN-A/CY-24RAOUT-A |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 6.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 6.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.7 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 1.850 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -20/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 29/64 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 68 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 1100 М3/Ч) |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 975/318/222 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 800/553/280 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 11.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 32.7 KG |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063865941 |





















