| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.100 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.060 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.150 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -20-43 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | KB70BT1FG/ KB70BT1FW |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 6.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 7.100 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.2 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 2.060 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -20-43 |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 2 L/hr |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 50 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 750 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 1032/327/227 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 860/667/310 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 11 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 41 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6946087393625 |





















