| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.450 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.000 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| Марка | TOSHIBA |
| МОДЕЛ: | RAS-B24B2KV2G-E/RAS-24B2A |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 6.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 7.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 6.1 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 2.450 KW |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 61 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 69 dB |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 1050/320/250 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 780/550/290 ММ |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 13 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 32 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8855169016964 |


















