| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| БУТОН ЗА ЗАПАЛВАНЕ | Да |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | SG 5622 MW |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 49.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| БУТОН ЗА ЗАПАЛВАНЕ: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 47 L |
| ЗАЩИТА ОТ ИЗТИЧАНЕ НА ГАЗ: | Да |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8683770138993 |





