| РЕЗОЛЮЦИЯ | 20.2 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 12 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | IXUS 285 HS A BLACK |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20.2 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 12 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.6 см |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 1/2.3" CMOS |
| БРОЙ ПИКСЕЛИ: | 20.2MP |
| ISO: | 80/3200 |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574693187 |








