| ХАРД ДИСК | SSD 825 GB 5.5GB/S |
| Марка | PLAYSTATION |
| МОДЕЛ: | 5 (SLIM) DIGITAL EDITION |
| КРАТКО ИМЕ НА МОДЕЛА: | PS5 |
| ПРОЦЕСОР: | x86-64-AMD Ryzen™ “Zen 2” |
| ГРАФИЧЕН ПРОЦЕСОР: | AMD Radeon™RDNA up to 2.23 GHz |
| ПАМЕТ: | GDDR6 16GB, 448GB/s Bandwidth |
| ХАРД ДИСК: | SSD 825 GB 5.5GB/S |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВХОДОВЕ: | USB Type-A x 2, USB Type-C |
| ИЗХОДИ: | HDMI Support of 4K and 8K TVs |
| БЕЗЖИЧЕН КОНТРОЛЕР: | Да |
| РАЗМЕР: | 358 X 96 X 216 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 711719020844 |

















