| ТИП | 2-IN-1 |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I7-13700H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHz |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | 10-POINT MULTI-TOUCH, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX4050 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | MICROSOFT |
| МОДЕЛ: | Surface Studio 2 YZY-00024 |
| ТИП: | 2-IN-1 |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I7-13700H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHz |
| RAM: | 16 GB |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2400x1600 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.4 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 36.6 см |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX4050 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 6 GB GDDR6 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.1, 2x THUNDERBOLT 4 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, CARD READER, SURFACE PORT |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 58 Wh LI-ION |
| ТЕГЛО: | 1.98 kg |
| ЦВЯТ: | PLATINUM |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 196388184194 |


























