| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 5825U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.5 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | AL15-45P-R8EM NX.DLMEX.001 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.490 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 5825U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.5 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR4 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.1 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 2.0, USB 3.2, 2x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, MicroSD Card Reader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 58 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | LIGHT SILVER |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474829047 |






























