| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 24 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I7-13620H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.9 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL UHD GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Slim 3 15IRH10 83K1007EBM |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 24 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.590 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I7-13620H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.3 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.9 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL UHD GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.2 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.2, 1x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, SD CARD READER |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3 CELL 50 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | COSMIC BLUE |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198156479358 |































