- Новият MacBook Air идва в три цвята: Gold, Silver и Space Gray.
| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 256 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | APPLE M1 CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.3 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | RETINA, IPS |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | APPLE 7 CORE GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | MAC OS |
| Марка | APPLE |
| МОДЕЛ: | AIR 13,3" 256GB/SPG |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 256 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.290 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | APPLE M1 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | APPLE M1 CHIP |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.3 " |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | UNIFIED LPDDR4X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | RETINA, IPS |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | APPLE 7 CORE GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p FaceTime HD |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11AX, BT5.0 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2xTHUNDERBOLT3 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | MAC OS |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-POLYMER |
| ЦВЯТ: | SPACE GRAY |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | MGN63ZE/A |
| EAN | 194252056370 |




























