| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.8 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | 4K OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | YOGA Slim 9 14ILL10 83CX0017RM |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.230 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 258V |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.8 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5x |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 4K OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 3840x2400 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS 140V |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p 32 MP + E-shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-C (THUNDERBOLT 4) |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 75 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | TIDAL TEAL |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198156891747 |






























