| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | SNAPDRAGON X ELITE X1E-84-100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 13.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.2 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | QUALCOMM ADRENO GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | MICROSOFT |
| МОДЕЛ: | Pro 11 PLATINUM ZIA-00006 |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 0.895 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | QUALCOMM |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | SNAPDRAGON X ELITE X1E-84-100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 13.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.2 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5x |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ, TOUCH, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1920 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | QUALCOMM ADRENO GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 10 MP 4K + 12 MP 2K |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | Surface Charging & Dock Port |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ЦВЯТ: | PLATINUM |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 196388290734 |


























