| МОЩНОСТ | 375 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ 2210D |
| МОЩНОСТ: | 375 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 4242002945019 |









i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 375 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ 2210D |
| МОЩНОСТ: | 375 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 4242002945019 |
