| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 7600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 3.8 - 5.1 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 6 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ | 550 W |
| RAM ПАМЕТ | 16 GB |
| Марка | LEVEL UP |
| МОДЕЛ: | STARTER MK2 EVO |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 7600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 3.8 - 5.1 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 6 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ОХЛАДИТЕЛ НА ПРОЦЕСОРА: | BOX |
| МАРКА ВИДЕО КАРТА: | AMD |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| МОДЕЛ ЗАХРАНВАНЕ: | 550W PFC VERSION 2 |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 550 W |
| ДЪННА ПЛАТКА: | ASRock A620AM Pro-A |
| ЧИПСЕТ: | AM5 |
| RAM ПАМЕТ: | 16 GB |
| ТИП RAM: | DDR5 |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 5600 MHz |
| SSD: | 500 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 NVMe |
| ТИП КУТИЯ: | MID TOWER |
| МОДЕЛ КУТИЯ: | XIGMATEK BLADE |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | AUX, LAN, HDMI |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 4X USB 2.0, 3X USB 3.2, USB-C |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | 2X USB 2.0, USB 3.0, AUX |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| КЛАВИАТУРА: | Не |
| МИШКА: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ИЗОБРАЖЕНИЕТО Е ИЛЮСТРАТИВНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3802512011553 |


















