| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | EXPERT S 80L/V, 2KW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ЗАЩИТА: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538513960 |













