| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 59.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR2000T 50 B |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 59.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.5 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1421 |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321342562 |
























