| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | Вертикален |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVF08039QC 2KW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.7 см |
| ТИП: | Вертикален |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1375 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035781830 |













