| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVY08039FD |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 113.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.7 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1337 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035776478 |
















