| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 81.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 36.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES50V-B2(B) |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 36.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НИКЕЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1418 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467356375 |
















