| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 93.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES80V-A1(B) |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 93.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НИКЕЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1398 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467356559 |












