| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 80.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | CTV 804430 B12 TSR |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 80.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 44.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1427 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879132010 |















