| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.0 см |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HWD80-B14959 S8U1S/ANTHR. |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 8.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | D |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПР+СУШ: | 266 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 75 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 44 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 8:30 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:35 |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ANTHRACITE |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921081593530 |

























