| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 48.0 см |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | F2DR508SBW |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 8.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | E |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПР+СУШ: | 326 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 80 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 48 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 7:40 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 3:38 |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 14 мин |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 71.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА ПРАНЕ И С: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ОЛЕКОТЕНИ ЗАВИВКИ: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 48.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084296757 |






















