| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | WD 2 PLUS V |
| ТИП: | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ТЕГЛО: | 5.800 kg |
| МАТЕРИАЛ НА КОНТЕЙНЕРА: | ПЛАСТМАСА |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 4.0 м |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 12000.0 ml |
| EAN | 4054278874555 |








