| ТИП | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 24.0 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR5000 21/24 EB |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 48.30 см |
| ШИРИНА: | 23.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 10.50 см |
| ТИП: | ПОД НАЛЯГАНЕ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | ТРИФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 24.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4057749719652 |
















