| TYPE | PRESSURIZED |
| NOMINAL POWER KW | 24.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR5000 21/24 EB |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 48.30 см |
| WIDTH: | 23.60 см |
| DEPTH: | 10.50 см |
| TYPE: | PRESSURIZED |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | THREE PHASE |
| NOMINAL POWER KW: | 24.0 KW |
| ENERGY CLASS: | A |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4057749719652 |
















