| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| Марка | POWERCUBE |
| МОДЕЛ: | 4 ГН. 2XUSB POWER CUBE 1402BL |
| ТИП: | С КАБЕЛ И 2XUSB |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 250.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3Х1.5 MM2 |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 m |
| ТЕГЛО: | 0.415 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 2 X USB |
| ЗАЩИТИ: | Да |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8718444086994 |














