| ТИП | WIRELESS STEREO OVER HEAD |
| Марка | EDIFIER |
| МОДЕЛ: | W800 /BT/RED |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | WIRELESS STEREO OVER HEAD |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz~20kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 100dB |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5MM JACK / BLUETOOTH V4.0 |
| ЦВЯТ: | RED |
| EAN | 6923520225248 |

















