| ТИП | Over the head |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА | Да |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | URAGE SOUNDZ 800 7.1 186024 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | Over the head |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 98 dB +/- 3 dB |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443436597 |

















