| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.40 " |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА | 0.30 MPx |
| DUAL SIM | Да |
| FM РАДИО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1450 mAh |
| Марка | NOKIA |
| МОДЕЛ: | 150 BLACK |
| ПРОЦЕСОР: | MTK 6261D |
| ТИП: | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.40 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.10 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 320x240 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 4 MB |
| RAM: | 4 MB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | 0.30 MPx |
| АВТО ФОКУС: | Не |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | NOKIA |
| ВЕРСИЯ: | S30+ |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | СТАНДАРТНА |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WLAN: | Не |
| NFC: | Не |
| 3G: | Не |
| 4G: | Не |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP52 |
| ТЕГЛО: | 106.3 g |
| РАЗМЕР: | 130.95X50.6X15.15 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1450 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | Micro USB |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | ФЕНЕРЧЕ, ДИКТОФОН |
| EAN | 6438409087935 |






























