| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 64 GB |
| Марка | HONOR |
| МОДЕЛ: | HONOR X5c PLUS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB |
| ЦВЯТ: | MIDNIGHT BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6936520876099 |












i
"" до 4 дни
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 64 GB |
| Марка | HONOR |
| МОДЕЛ: | HONOR X5c PLUS |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB |
| ЦВЯТ: | MIDNIGHT BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 6936520876099 |
