| ПРОЦЕСОР | Snapdragon 7s Gen 2 5G |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.70 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 64+50+8 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| Марка | REALME |
| МОДЕЛ: | 12 PRO+ BLUE RMX3840 |
| ПРОЦЕСОР: | Snapdragon 7s Gen 2 5G |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.70 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 17.05 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2412x1080 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 2.4 GHz Quad+1.95 GHz Quad |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 512 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 485 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Тройна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 64+50+8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 32 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| ТЕГЛО: | 196 g |
| РАЗМЕР: | 161.5X74X8.75 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941764424722 |












































