| ПРОЦЕСОР | Samsung Exynos 2400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.20 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+12+10 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | GALAXY S24 S921 BLACK |
| ПРОЦЕСОР: | Samsung Exynos 2400 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.20 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 15.74 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | DYNAMIC AMOLED 2X, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2340x1080 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1x3.2+2x2.9+3x2.6+4x1.95 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 74 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Тройна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+12+10 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 12 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| ТЕГЛО: | 167 g |
| РАЗМЕР: | 70.6X147X7.6 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 4000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | ONYX BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| EAN | 8806095299747 |







































