| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.5 см |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MD110H80/W-HR |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 66.0 dB |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВ.НА КОНДЕНЗАЦИЯ: | D |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 142 kWh |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:30 |
| EAN | 6945878353374 |













