| TYPE | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY | 8.0 kg |
| DEPTH | 59.5 см |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MD110H80/W-HR |
| TYPE: | CONDENSATION HEAT PUMP |
| CAPACITY: | 8.0 kg |
| START DELAY: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 66.0 dB |
| INNER LIGHTENING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CONDENSATION EFFICIENCY CLASS: | D |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 142 kWh |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:30 |
| EAN | 6945878353374 |











