| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 77.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 47.6 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.8 KW |
| Марка | ARISTON |
| МОДЕЛ: | SHP ECO EVO 80 V 1,8K/EU |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 77.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 47.6 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ТИТАНИЕВ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.8 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1284 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | IPX4 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6927828016133 |


























