| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 65.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 120 Hz / 144 Hz VRR |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | VIDAA |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | MINI-LED PRO WITH FULL ARRAY |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | BUILT-IN VIDAA VOICE |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | 65U8NQ 4K Ultra HD Mini LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 65.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 164.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 120 Hz / 144 Hz VRR |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | VIDAA |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | QUANTUM DOT COLOUR |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY ATMOS, DTS:X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | 2X15W+20W+2X5W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | HI-VIEW ENGINE PRO |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | BUILT-IN VIDAA VOICE |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 916 Х 1449 Х 290 |
| ТЕГЛО: | 30.7 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИВ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6942351405025 |



























